NEVŞEHİR ACIGÖL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur ÇATKILI´dan Yeni Yıl Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Uğur ÇATKILI´dan Yeni Yıl Mesajı

"Hayatımızda bıraktığı hatıralar ve kazanımlarla gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz.

Yeni yılda, umutlarımızı tazeleyerek, hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıp, başta öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek ilçemiz ve ülkemizin gelişmesi için daha çok çalışmalıyız.2019 yılının geçmiş yıllardan daha huzurlu ve güzel geçmesi, güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olması gönülden temennimizdir. 2019 yılının ülkemizde ve ilçemizde acıların yaşanmadığı, huzur ve esenliğin hâkim olduğu bir yıl olmasını diliyorum.

Sahip olduğumuz bu güzel ülkenin güçlü ve aydınlık bir geleceğe kavuşması için birey olarak sorumluluklarımızın bilinci içerisinde yeni yılı kutluyor; 2019 yılının ülkemize, milletimize, çalışma arkadaşlarıma ve öğrencilerimize sağlık, huzur, başarı, mutluluk ve iyilikler getirmesini temenni ediyorum."

Acıgöl Hükümet Konağı Kat3 Acıgöl Nevşehir - 0 384 311 24 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.