NEVŞEHİR ACIGÖL İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tatlarin Ortaokulu Öğrencimizin Tasarımı ´´Bir Düşün Sen-Milli Ulaşım Teknolojileri Tasarım Yarışması´´ Türkiye Sergisinde Sergilendi

Tatlarin Ortaokulu Öğrencimizin Tasarımı ´´Bir Düşün Sen-Milli Ulaşım Teknolojileri Tasarım Yarışması´´ Türkiye Sergisinde Sergilendi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği ortaklığında düzenlenen ´´Bir Düşün Sen-Milli Ulaşım Teknolojileri Yarışması´´ Türkiye sergisi  Ankara´da 14-15 Mayıs 2018 tarihlerinde yapılmıştır.Bu sergide;Tatlarin Ortaokulu 7. sınıf öğrencilerinden Dilek TÜRK´ün yaptığı ´´DALGA´´ isimli Milli Deniz Ulaşım Aracı da sergilenme başarısı göstermiştir.Okulumuzun standı yoğun ilgi görmüştür. Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Faruk ÖZLÜ ve Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma ŞAHİN´de okulumuz standına gelerek öğrencimizden tasarımına yönelik bilgi almışlar ve öğrencimize teşekkür etmişlerdir.

Bu önemli tasarımı yapan öğrencimize ve katkıda bulunan öğretmenlerimize teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dileriz.

18-05-201818-05-201818-05-2018

Acıgöl Hükümet Konağı Kat3 Acıgöl Nevşehir - 0 384 311 24 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.